Kredyty hipoteczne - rata od 412 zł
Kredyty firmowe - oferta dla firm
Doradztwo finansowe Gold Finance

System franczyzowy

System franczyzowy Gold Finance

Szanowni Państwo,

Nazywam się Jacek Górny i w Gold Finance odpowiadam za sieć franczyzową. Współpracę w ramach tego modelu zainicjowaliśmy w 2009 roku otwierając pierwszych 5 oddziałów. Aktualnie sieć placówek franczyzowych obejmuje 18 oddziałów działających na terenie całego kraju. Nadrzędnym celem Gold Finance jest dynamiczny rozwój sieci franczyzowej i otwarcie kolejnych 15 oddziałów do końca 2017 roku.

W ramach współpracy opartej o model franczyzowy placówka Państwa działać będzie pod silną i znakomicie rozpoznawalną marką funkcjonującą na rynku doradztwa finansowego a Państwo skorzystają z doświadczeń Gold Finance otrzymując know-how przez cały czas obowiązywania umowy franczyzowej. Wiąże się to przede wszystkim ze stabilnością oraz zaufaniem Klientów.

Połączenie atrakcyjnej formy współpracy z przyjazną wizualizacją oraz funkcjonalnością oddziałów franczyzowych, pozwala na zaoferowanie Państwu sprawdzonego i bezpiecznego modelu franczyzowego, odpowiadającego aktualnym standardom rynkowym. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą oraz do kontaktu.

Jacek Górny

Jacek Górny Dyrektor Regionalny

Jacek Górny
Regionalny Dyrektor Sprzedaży

tel kom. 505 024 850
jacek.gorny@goldfinance.pl
franczyza@goldfinance.pl

GŁÓWNE ZALETY SYSTEMU FRANCZYZOWEGO:

System franczyzowy - korzyści

 • siła marki, prestiżu oraz renomy,
 • korzyści płynące z działań reklamowych i marketingowych prowadzonych przez franczyzodawcę dla całej sieci w skali kraju,
 • wsparcie ze strony franczyzodawcy, przy zachowaniu statusu niezależnego przedsiębiorcy,
 • obniżone ryzyko działalności gospodarczej,
 • efekt synergii,
 • ciągła wymiana doświadczeń,
 • wyłączność terytorialna w mniejszych miejscowościach.

 

Kogo szukamy?
Korzyści
Kwota inwestycji
Etapy współpracy
Kontakt

KOGO SZUKAMY?

Kogo szukamy?Oferta franczyzy Gold Finance adresowana jest do osób:

 • przedsiębiorczych
 • ukierunkowanych na realizację celów oraz uzyskiwanie satysfakcjonujących przychodów
 • posiadających predyspozycje do zarządzania kilkuosobowym zespołem pracowników
 • chcących rozwijać się w branży finansowej oraz chcących osiągnąć sukces zawodowy
 • chętnych do otwarcia i prowadzenie własnej placówki pod szyldem renomowanej Firmy doradztwa finansowego
 • lubiących pracę z ludźmi

Kandydatem na franczyzobiorcę może być osoba prawna lub fizyczna prowadząca działalność gospodarczą. Jesteśmy również otwarci na osoby, które w chwili obecnej nie prowadzą jeszcze działalności gospodarczej ale są gotowe na jej rozpoczęcie.  Od przyszłego franczyzobiorcy oczekujemy umiejętności menadżerskich oraz aktywności i inicjatywy w pozyskiwaniu do współpracy Partnerów zewnętrznych. Dodatkowym atutem jest znajomość lokalnego rynku w segmencie finansów oraz nieruchomości. Kandydat powinien również posiadać środki niezbędne do uruchomienia placówki oraz na pierwsze 6 miesięcy jej działalności.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z GOLD FINANCE

 1. Sprawdzony i dobrze funkcjonujący system franczyzowy
 2. Stabilność i bezpieczeństwo współpracy
 3. Jednolity i rozpoznawalny standard wizualizacji
 1. Wsparcie w wyborze lokalizacji pod placówkę franczyzową
 1. Wyłączność terytorialna w miastach do 100 tys mieszkańców
 2. Szeroka oferta produktów i usługdla klientów indywidualnych oraz dla firm
 3. Atrakcyjny oraz przejrzysty system prowizyjny
 4. Pomoc w rekrutacji pracowników
 5. Kompleksowy program szkoleń dla Partnerów oraz Doradców
 6. Pomoc w pozyskiwaniu nowych klientów
 7. Wsparcie marketingowe

PRZEWIDYWANA KWOTA INWESTYCJI

Szacunkowa kwota inwestycji w placówkę partnerską z dwoma stanowiskami o powierzchni ok 45 m² wynosi 15 000 zł netto

Kwota ta obejmuje:

 • zakup i montaż wizualizacji placówki (zewnętrznej oraz wewnętrznej)
 • umeblowanie oddziału
 • zakup sprzętu IT
 • koszt jednorazowej opłaty licencyjnej

Proszę pamiętać, że całkowita wysokość inwestycji uzależniona jest od powierzchni oraz stanu technicznego wybranego lokalu.

ETAPY NAWIĄZANIA WSPÓŁPRACY

Proces nawiązania współpracy w systemie franczyzowym z Gold Finance obejmuje 4 etapy:

 

Zgłoszenie

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą systemu franczyzowego Gold Finance zgłoś swoją kandydaturę telefonicznie (tel kom. 505 024 850) lub mailowo (franczyza@goldfinance.pl). W przypadku zgłoszenia mailowego prosimy o podanie swojego numeru kontaktowego.
Zgłoszenie

Kontakt z kandydatem

Po otrzymaniu zgłoszenia mailowego w ciągu 2 dni skontaktuje się z Tobą Regionalny Dyrektor Sprzedaży i przeprowadzi krótką rozmowę oraz zaprosi Ciebie na spotkanie do centrali Gold Finance w Warszawie.
Kontakt z kandydatem

Spotkanie w centrali

Spotkanie z reguły trwa ok 2-3 godzin. Jest to etap, w trakcie którego chcemy poznać Twoją wizję prowadzenia placówki partnerskiej. W trakcie spotkania otrzymasz wszelkie niezbędne dokumenty, tj. wzór umowy partnerskiej oraz załączniki prowizyjne.
Spotkanie w centrali

Podpisanie umowy partnerskiej

Po wspólnym podjęciu decyzji o otwarciu placówki podpiszesz umowę partnerską. Na tym etapie nie musisz mieć jeszcze zaakceptowanego przez Gold Finance lokalu.
Podpisanie umowy

KONTAKT

Jeżeli jesteś zainteresowany otwarciem placówki partnerskiej Gold Finance skontaktuj się z Biurem Rozwoju Sieci Partnerskiej prowadzonym przez:

jacek-gorny

Jacek Górny
Regionalny Dyrektor Sprzedaży

tel kom. 505 024 850
jacek.gorny@goldfinance.pl
franczyza@goldfinance.pl

Gold Finance Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39 A
02-672 Warszawa

0 801 333 883


Najczęściej zadawane pytania dotyczące Systemu Franczyzowego

Po podpisaniu umowy franczyzowej oraz wniesieniu opłaty licencyjnej Partner zostanie kompleksowo przeszkolony na szkoleniu licencyjnym z zasad i standardów prowadzenia oddziału Gold Finance. Na szkoleniu omawiane są procedury i standardy obsługi klienta, zasad współpracy z instytucjami finansowymi, obiegu dokumentów, zarządzania zespołem Doradców Finansowych, możliwości pozyskiwania klientów, funkcjonalności systemów elektronicznych dostępnych w Gold Finance m.in. CRM, Intranet, zasad rozliczeń między Gold Finance a Partnerem oraz wszystkie inne aspekty związane z prowadzeniem działalności franczyzowej z Gold Finance. W szkoleniu licencyjnym uczestniczy tylko i wyłącznie Partner. Szkolenie odbywa się w Warszawie. Następnie rozpoczyna się cykl szkoleń z produktów występujących w sieci Gold Finance (kredyty, inwestycje, leasing) – w tym szkoleniu uczestniczy Partner oraz Doradcy z nim współpracujący. Partner nie ponosi kosztów szkoleń poza kosztami przejazdu oraz ewentualnego zakwaterowania w przypadku szkoleń dwudniowych. Większość szkoleń odbywa się w miejscowości, w której Partner otwiera biuro lub w jej najbliższej okolicy.
Nie. Gold Finance może pomóc w uzyskaniu kredytu, lecz to Franczyzobiorca jest sam jest odpowiedzialny za uzyskanie kredytu.
Tak, ale oczekujemy pełnej akceptacji standardów oraz systemu rozliczeń obowiązującego w sieci Gold Finance zarówno przez Franczyzobiorcę jak i przez jego Doradców.
Nie. Oczekujemy pełnej wyłączności zarówno od Partnera jak i jego Doradców.
Oddział Gold Finance powinien posiadać asystentkę, która jest odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie i wyposażenie biura, obieg dokumentów, pomoc Doradcom przy kompletowaniu wniosków oraz wykonywaniu innych prac administracyjnych. Kwestia ilości Doradców pozostaje otwarta natomiast według wskazań Gold Finance powinno to być 5 – 8 aktywnie pracujących Doradców. Ilość Doradców jest także uwarunkowana aglomeracją jaką obsługuje Partner. Gold Finance nie nakłada górnych limitów zatrudnienia, im większa ilość pracujących Doradców tym większe zyski Partnera.
Nie. O tym, jakie produkty są oferowane w sieci Gold Finance, decyduje tylko i wyłącznie Gold Finance. Partner jest bezwzględnie zobowiązany do ścisłego przestrzegania wyłączności i zakazu konkurencji.
Tak. Wskazanym jest aby Partner aktywnie promował swoją placówkę na rynku w którym działa. Partner ma prawo i obowiązek organizowania akcji promocyjnych na własną rękę (nie wchodzących w kolizję z akcjami ogólnopolskimi) po uprzedniej akceptacji przez Gold Finance form, treści jak i nośników reklamowych.
Tak. Aktualnie kilku Franczyzobiorców prowadzi kilka biur. Jednak wyrażenie zgody przez Gold Finance na prowadzenie kolejnego oddziału zależne jest od jakości obsługi oraz wyników sprzedażowych obecnego oddziału.
Lokalizacja oddziału jest jednym z istotnych elementów wpływających na wysokość sprzedaży oraz rozpoznawalność marki na rynku lokalnym. Dlatego też w kwestii lokalizacji Gold Finance nie godzi się na kompromisy i akceptuje tylko i wyłącznie lokalizacje spełniające wszystkie kryteria jednocześnie: minimalna liczba mieszkańców – 50 tysięcy; centrum miasta lub ulica handlowa; wejście usytuowane od strony ciągu komunikacyjnego (nie w bramie, nie od podwórka); duże witryny od ulicy, brak okratowania; powierzchnia placówki partnerskiej to min 50 m2, niezbędne zaplecze (wnioski, dokumenty, posiłki i napoje)
Gold Finance współpracuje z wyspecjalizowaną firmą zajmującą się pełną aranżacją oddziałów dla instytucji z branży finansowej. Do obowiązków partnera będzie należało przedstawienie rzutu lokalu oraz zaakceptowanie harmonogramu oraz kosztorysu, a także na bieżąco obieranie prac adaptacyjnych. Zakres prac adaptacyjnych obejmuje wszystko począwszy od remontu i malowania ścian poprzez wstawienie mebli skończywszy na dostarczeniu materiałów biurowych. Partner odbiera w pełni funkcjonalny Oddział. Zamawiającym i płatnikiem jest Partner.
Tak. Najpóźniej w dniu otwarcia oddziału. W trakcie szkoleń i budowy oddziału wszelkie decyzje dotyczące pracy zawodowej, prowadzonych interesów, są wyłącznie decyzjami kandydata.
Od przesłania zgłoszenia zawierającego CV na adres jacek.gorny@goldfinance.pl